Zaměstnání není jen mít nějakou práci,

ale společně vytváříme nový prostor.”

SPOJTE SVOJI KARIÉRU S MÉDII (2 nabídky)

Spojte svoji kariéru s médii. Jsme menší ale o to dynamičtější. Soustředíme se, na vydávání lokálních, B2B a lifestylových magazínů. Pořádáme vzdělávací semináře, konference nebo sportovní akce. Taky provozujeme weby a umíme reklamu. Prostě máme rádi média a to zavazuje. Pokud jste kreativní, máte vizi, elán a chuť se učit, máme pro Vás příležitost!

SENIOR SALES MANAGER

Náplň práce:

  • prodej tištěné inzerce pro zájmové časopisy (finance)
  • správa a péče svěřeného portfolio klientů
  • efektivní plánování a prodej balíčků inzerce, předplatné a konference
  • práce se stávajícími klienty a budování obchodních vztahů
  • komunikace a vytváření obchodních nabídek
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • analýza trhu, prodej jedinečného produktu na trhu

Požadujeme:

  • zkušenosti s prodejem inzerce v médiích
  • zájem o mediální prostředí a orientace na trhu
  • vynikající prezentační a argumentační dovednosti
  • orientace na zákazníka a výsledek, schopnost zaujmout a přesvědčit
  • obchodní talent, samostatnost, zodpovědnost, pozitivní přístup k práci

Nabízíme:

  • příležitost k profesnímu a osobnímu rozvoji, možnost kariérního růstu
  • zajímavé platové podmínky v závislosti na obchodních výsledcích (fixní mzda + zajímavá provizní složka)
  • kreativní a motivující práci v příjemném prostředí a kolektivu
  • firemní akce, produktové zaškolení
  • mobilní telefon, notebook
  • práce na HPP nebo IČ; smlouva na dobu neurčitou
  • nástup ihned