A11

Business executive / manager

Do našeho týmu hledáme obchodníky pro prodej inzerce v televizi A11, regionálních titulech, zavedených B2B časopisech, rádiích, na webových stránkách a eventech. Buďte u toho a využijte obrovský obchodní potenciál. Pojďte se s námi podílet na úspěchu nejrychleji rostoucího mediálního domu v ČR!

Náplň práce:

  • Prodej reklamy v televizi, B2B a regionálních titulech A11 v rámci celé ČR, eventů, PR možností pro klienty a jiné
  • Tvorba nabídek a kalkulace pro potenciální i aktuální klienty
  •  Vytváření komplexních řešení v rámci media-typů pro klienty
  •  Starostlivost o klienta od A-Z
  •  Evidence v rámci CRM systémů

Nabízíme:

  • Možnosti vysokých výdělků bez limitu
  • Flexibilitu, na 8hodinovou pracovní dobu si zde nehrajeme, jde nám o výsledky
  • Fix a provizní část založená na výsledcích
  • Široká paleta více než 40 médií
  • Práce pro nejrychleji rostoucí mediální dům v ČR

Očekáváme:

  • Zkušenosti a zapálení do prodeje
  • Ochotu učit se nové věci
  • Orientaci a pozitivní vztah k médiím
  • Chuť prodávat a vyjednávat
  • Reprezentativní vystupování
  • Znalost MS Office

Pokud máte zájem, napište nám, co Vás motivuje a přiložte Vaše CV na email [email protected]

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11